Zmrzlina

Image
Image

Točená zmrzlina Plzeň Slovany , Plzeň Vinice:

Připravujeme pro Vás točené zmrzliny té nejvyšší kvality od předních a zákazníky ověřených českých a italských výrobců.

Druhy točených zmrzlin:

  • točená smetanová, sytá, lahodná, krémová zmrzlina s výbornou texturou a obsahem mléka ( např. tradiční Vanilka nejen - Zmrzlina Opočno )
  • točená ovocná zmrzlina „Sorbet“ obsahuje podíl skutečného sušeného ovoce čímž má jemnější a výraznou chuť. Neobsahuje mléko.
  • Točená vodová zmrzlina s vynikající krémovitostí, jemností a lehkou texturou bez mléka

Smetanové zmrzliny:

Vanilka, Čokoláda, Pistácie, Jahoda, Jogurt, Tvaroh, Smetanová, Meruňka, Višeň, Pařížský krém, Lískový oříšek, Karamel, Kokos, Nugát, Brusel, Meruňka, Jahoda, Lesní jahoda, Višeň, Ananas, Banán, Černý rybíz, Citron, Pomeranč, Ostružina, Zelené jablko, Mango, Limetka, Malina, Borůvka, Kaktus, Italská káva bez kofeinu, Bombardino a další.

Vodové točené zmrzliny:

Pomeranč, Jahoda, Černý rybíz, Červený meloun, Hruška, Zelený meloun

Sorbet – ovocné zmrzliny mimořádné kvality, bez mléka a tuků. Zmrzlina má vysoký obsah ovocné složky a svěží chuť
Jahoda, Malina, Černý rybíz, Červený meloun, Mandarinka, Banán, Růžový grep, Višeň, Třešeň , Okurka, Meruňka, Aloe Vera a další

Připravujeme pro Vás točené zmrzliny té nejvyšší kvality od předních a zákazníky ověřených českých a italských výrobců.

Točená zmrzlina z Opočna je tradiční zmrzlinou, na které si pochutnávaly již naše babičky. Chuťové pohárky v letních parnech jistě ocení typickou vanilkovou zmrzlinu. Nebo můžete sáhnout po zmrzlině Sweet Flurry. Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť, zaručujeme vám, že bude letní parno se sladkým ochlazením více snesitelné.

Smetanové i vodové točené zmrzliny jsou vyráběny z kvalitních surovin. V létě osvěží a zpříjemní slunečný den každého z vás.

Zmrzlina „Modřínka“ Plzeň - Slovany
Zmrzlina „Modřínka“ Plzeň - Vinice

Náš cíl

Dbáme na kvalitu, chuť, hygienu a především na spokojenost našich zákazníků. Jsme pyšní na naši výrobnu se špičkovými italskými stroji Carpigiani a Gelmatic, na kterých je radost pracovat.

Nabízíme našim zákazníkům velké množství možností volby kornoutků (klasické, vaflové, bezlepkové) možnost posypů na zmrzlinu (lentilky, kitkat, oříšky) a jiného sortimentu.

Máme radost
když lidé milují
naši zmrzlinu.

Zmrzlina Modřínka
Zmrzlina Modřínka
Zmrzlina Modřínka
Zmrzlina Modřínka