Zmrzlina Vinice

Image
Image

Zmrzlina „Modřínka“ Plzeň - Vinice

MODŘÍNKA VINICE
u nákupní střediska směrem ke škole
Brněnská 32
323 00 Plzeň

Email: zmrzlinaplzen@gmail.com

https://www.facebook.com/zmrzlina.Modrinka/

Otevírací doba:

Otevírací doba v sezóně (duben-září) je vždy dle aktuálního počasí. Za příznivého počasí 11:00 - 18:30 - v případě slunečného a teplého dne otevírací dobu prodlužujeme, v případě deště či ochlazení otevírací dobu zkracujeme. Vyhrazujeme si právo změny otvírací doby.

Změny otvírací doby sledujte na úvodní stránce nebo na FB https://www.facebook.com/zmrzlina.Modrinka/

Točenou zmrzlinu z Opočna si můžete vychutnat nejenom při volném odpoledni. Náš stánek se nachází na skvělém místě. Zmrzlina u školy znamená jediné. Možnost osvěžit se hned poté, co skončí vyučování. Ať už jdete oslavit povedený test, nebo naopak zahnat slzy školního neúspěchu, vždy u nás najdete tu nejlepší zmrzlinu.

Pokud se chystáte navštívit ZOO, pak byste neměli minout zmrzlinu u ZOO Plzeň. Ochutnat zde můžete tradiční vanilkou zmrzlinu nebo vyzkoušet oblíbenou zmrzlinu Swee Flurry. V nabídce máme spoustu příchutí, z kterých si vybere opravdu každý. Natočíme vám jednu nebo více příchutí přesně tak, jak si budete přát.

Opočenská zmrzlina u Dinoparku Plzeň vás překvapí osvěžující chutí ovocných zmrzlin, které jsou vyráběny z toho nejčerstvějšího ovoce. Pokud se jdete podívat na dinosaury, zastavte se na tradiční zmrzlinu a zpříjemněte si den vašeho výletu. Třeba s vanilkovou nebo jahodou zmrzlinou.

Točenou zmrzlinu můžete díky stánku Zmrzlina Modřínka ochutnat skoro po celé Plzni. Navštívit náš můžete nejen během náročného pracovního dne, ale i při výletu do zoo či Dinoparku Plzeň.

Zmrzlina „Modřínka“ Plzeň - Vinice

Máme radost
když lidé milují
naši zmrzlinu.

Zmrzlina Vinice
Zmrzlina Vinice
Zmrzlina Vinice
Zmrzlina Vinice